Україна – Італія: міжнародна співпраця кафедри педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
на семінарі

3–12 березня 2020 року кафедра педагогіки та інноваційної освіти Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки провела Міжнародний науково-практичний семінар «Соціо-психо-педагогічні інструменти для стратегій викладання у європейському освітньому просторі».

Організатори заходу:

• Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна;
  • Науковий інститут психології освіти та виховання (НІПОВ), м. Рим, Італія;
  • Європейський центр освіти, м. Рим, Італія.

Італійську сторону представляла координатор НІПОВ в Україні Олександра Якимець.

У семінарі взяли участь 158 осіб – викладачі й аспіранти педагогічних спеціальностей Львівської політехніки, вчителі закладів середньої освіти Львівщини і Волині. Аспіранти успішно працювали у секції семінару «Соціо-психо-педагогічна модель для стратегій викладання у європейському освітньому просторі вищої освіти».

Обговорення результатів, яке відбулося на науковому семінарі і засіданні кафедри, засвідчило актуальність технологій навчання, розроблених Науковим інститутом психології освіти та виховання (м. Рим), підвищення рівня педагогічної майстерності та професійно-педагогічної мобільності учасників семінару.

на семінарі на семінарі