Угорщина надає стипендії для навчання українських студентів на 2016–2018 роки

Центр міжнародної освіти Львівська політехніка
Герб Львівської політехніки

Угорська Сторона надає стипендії для навчання українських студентів в Угорщині відповідно до такого розподілу:

• 40 стипендій на бакалаврські та магістерські програми за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;
  • 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;
  • 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Заявки подають в режимі онлайн. З інструкцією щодо заповнення онлайн-анкети можна ознайомитися на сайті Stipendium Hungaricum. Останній термін подання заявок – 5 березня 2017 року.

Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі онлайн, потрібно надіслати на адресу: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції.