Учнів та студентів запрошують взяти участь у навчальному проєкті «Стартап Батяри 5.0»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів та студентів до участі у навчальному проєкті «Стартап Батяри 5.0».

«Стартап Батяри» – безкоштовна навчальна програма та конкурc стартапів, у якому можуть брати участь здобувачі вищої, фахової передвищої та професійної освіти, учні закладів загальної середньої освіти. Організатори шукають творчу молодь, яка готова розкрити свій потенціал і можливості й утілити яскраву ідею в успішний стартап.

«Стартап Батяри 5.0» – це:

• обов’язковий курс:
    • креативне мислення та шлях до стартапу;
  • курси на вибір:
    • біотехнології;
    • 3D-моделювання і 3D-принтери;
    • управління дроном та його конструювання;
    • робототехніка й Minecraft;
    • штучний інтелект і вступ до IT;
    • медіаграмотність і цифрова безпека;
    • космос та супутники.

Реєстрація триває до 15 вересня. Старт навчання – 16 вересня 2024 року.

Навчання відбуватиметься онлайн із двома BootCamp офлайн у стартап-школі Львівської політехніки.

Проєкт реалізується за сприяння Департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді.