Учні випускних класів ліцею № 17 побували на кафедрі органічної хімії Львівської політехніки

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото із зустрічі

На кафедрі органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки у рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з учнями випускних класів ліцею № 17 м. Львова та їхньою викладачкою хімії Тетяною Сняданко.

Заступник завідувача кафедри Юрій Панченко розповів школярам про спеціальності Інституту хімії та хімічних технологій, ознайомив з навчальними лабораторіями кафедри. Особливу зацікавленість у школярів викликали сучасні прилади, які надала кафедрі Кондитерська корпорація «Рошен», а також надана інформація та можливість оцінити харчові добавки, які використовує харчова промисловість України.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі