Учні Львівської обласної МАН стали учасниками вебінарів від викладачів Університету

Львівська обласна Мала академія наук
Скріншот з онлайн-семінару

Учні Львівської обласної Малої академії наук стали учасниками вебінарів від викладачів кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

• Ольга Трач, кандидат технічних наук, асистент, розповіла МАНівцям про «Мобільні застосунки для створення контенту у соціальних мережах».
  • Роман Голощук, кандидат технічних наук, доцент, ознайомив учнів із цікавинками Видавництва Львівської політехніки.

Учні Львівської обласної Малої академії наук вдячні викладачам за цікаві доповіді та чекають із нетерпінням на наступні вебінари.