Учні Львівської академічної гімназії при Університеті відвідали Eugen Bolz-Gymnasium у Німеччині

Академічна гімназія Львівської політехніки
Фото з відвідин

Учні Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» відвідали Eugen Bolz-Gymnasium у місті Роттенбурзі (Німеччина). Гімназисти провели чудові 10 днів, впродовж яких спілкувались зі своїми німецькими однолітками, відвідували їхню школу та вивчали культуру. Діти проживали у німецьких сім’ях, де їх прийняли з любов’ю і турботою.

Це був надзвичайний досвід як для учнів, так і для вчителів, які їх супроводжували. Також учні Eugen Bolz-Gymnasium приготували подарунки для кожного класу Львівської академічної гімназії.

Гімназисти та їхні вчителі висловлюють щиру подяку іноземним партнерам за надзвичайно теплу зустріч і сподіваються на подальшу співпрацю!