Учні Львівської академічної гімназії при Університеті побували на екскурсійній мандрівці у Польщі

Академічна гімназія Львівської політехніки
Фото з мандрівки

Цікавою, змістовною і незабутньою видалась екскурсійна мандрівка учнів 7-В, 8-В та 10-В класів Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» в Республіку Польща.

• Копальня солі Велічка вразила своїми утаємниченими лабіринтами, своєю монументальністю та грандіозністю.
  • Замок Ланьцут провів загадковими сторінками історії життя найславетніших польських родин вельмож-шляхтичів Любомирських та Потоцьких.
  • Теплий, сонячний осінній Краків навіяв ліричні мажорні настрої на весь день.
  • І, нарешті, відвідання могили автора Державного гімну «Ще не вмерла Україна» о. Михайла Вербицького у селі Млини підсумувало мандрівку.

Спільне виконання Гімну України одухотворило гімназистів відчуттям того, що ми, українці, – велика нація, нація добра і світла!

Невеличкий фоторепортаж – на сторінці Львівської академічної гімназії у соцмережі Фейсбук.