Учні Львівської академічної гімназії при Університеті побували в гостях у польських друзів

Академічна гімназія при Львівській політехніці
Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів

З 10 до 17 березня 2016 року відбулась поїздка учнів Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» в містечко Чарнкув, розташоване на сході Польщі.

В ході цієї поїздки українські учні краще пізнали культуру Польщі, національні звичаї і традиції наших сусідів, зміцнили дружні стосунки з польськими дітьми, познайомились з новими людьми та їхнім побутом.

Найприємнішою несподіванкою для гімназистів була зустріч із композитором Каролем Кусом, який із перших днів революції гідності перебував у Києві на Майдані. Під враженням побаченого і пережитого в ці історичні дні для України він створив революційну пісню-підтримку «Подай руку Україні».

Поїздка видалась і хорошою, і пізнавальною, і корисною для кожного. Всі отримали позитивні враження і емоції.

Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів Учні Львівської академічної гімназії в гостях у польських друзів