З 16 до 23 вересня 2017 року делегація гімназистів Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» в рамках міжнародного проекту «Dreams and Teams» перебувала в м. Мілаково (Польща) з метою налагодження міжкультурних зв’язків між польською та українською молоддю, розвитку лідерських рис гімназистів, створення сприятливих умов для мовної практики.
Львівські гімназисти відвідали науковий центр «Коперник» у Варшаві, побували в Ботанічному саду на даху бібліотеки Варшавського університету, прогулялись чарівними вулицями Ольштина і Гданська.
А в Мілаково на львів’ян чекала надзвичайно цікава програма міжнародного проекту, де гімназисти мали змогу проявити себе якнайкраще. І їм це вдалося!
![в м. Мілаково](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/24/para/gallery/10090701.jpg?itok=rC_oszNw)