Учні Академічної гімназії при Університеті взяли участь у міжнародному історичному проєкті у Польщі

Академічна гімназія Львівської політехніки
Фото з відвідин Польщі

Міжнародний історичний проєкт «Ми вчимося в історії для майбутнього» (Польща – Німеччина – Україна) був успішно зреалізований у польській Кшижовій. Участь у цьому заході взяли учні Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Гімназисти були учасниками цікавих практичних занять та квестів, спрямованих на вивчення історичних фактів, усвідомлення важливості дотримання прав людини та подолання розмовних бар’єрів. Діти побували на екскурсіях у містах Вроцлаві та Свідніці. Самостійно організовували спільні вечори відпочинку, займалися спортом та активно спілкувалися з польськими й німецькими друзями.

У цьому проєкті всі отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень!

Фоторепортаж – на сайті Львівської академічної гімназії.