Учні Академічної гімназії при Університеті перемогли у Всеукраїнському конкурсі «У римах світлих оживає слово»

Академічна гімназія Львівської політехніки
Диплом переможця конкурсу

За підтримки літературної платформи «Кабінет молодого автора» Національної спілки письменників України і Централізованої бібліотечної системи для дорослих міста Львова успішно відбувся II Всеукраїнський літературний конкурс для учнівської молоді «У римах світлих оживає слово».

Як повідомила керівниця проекту і голова журі конкурсу, українська письменниця, лавреатка всеукраїнських і міжнародних літературно-мистецьких конкурсів, старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Калиновська, 26 травня у режимі відеоконференції було оголошено переможців у трьох номінаціях відповідно до вікових груп.

Приємно, що серед них є чимало учнів Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»:

• у номінації «Публіцистика»:
    • Диплом І ступеня – Софія Якименко, 2-В, Юрко Шайда, 5-А;
    • Диплом ІІ ступеня – Олеся Куца, 3-В;
    • Диплом ІІІ ступеня – Ангеліна Коваль, 2-В
  • у номінації «Поезія»:
    • Диплом І ступеня – Богдан Демінський, 5-Б.

Докладніше – на сайті Львівської академічної гімназії.