Учні Академічної гімназії при Львівській політехніці обговорювали демократичні цінності, граючи в гру «Рецепти демократії»

Академічна гімназія Львівської політехніки
Учні Академічної гімназії при Львівській політехніці грають у гру «Рецепти демократії»

Нещодавно гімназисти Львівської академічної гімназії Національного університету «Львівська політехніка» дискутували на тему демократії, «будували» свої держави й обговорювали демократичні цінності, граючи в гру «Рецепти демократії».

Відповідаючи на запитання «Що таке демократія, які її найважливіші інгредієнти? Що зробити, щоб демократія вистояла перед загрозами?» – учні й самі вчились слухати один одного, намагались зрозуміти і дійти компромісу. Нелегка це справа – будувати чесну, успішну державу!

Гру, розроблену норвезькою організацією «Rafto Foundation for Human Rights», широко використовують у багатьох країнах. Українську версію гри «Democracy Cake – Рецепт демократії» підготували Спілка «Громадські ініціативи України» та Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща).