Учні 7 класу СЗШ № 31 зустрілися з викладачами кафедри хімії і технології неорганічних речовин

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Цікаві зустрічі тривають на кафедрі хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки. Цього разу в гості завітали учні 6А класу однієї із найстаріших шкіл міста Львова – середня загальноосвітня школа № 31 (класний керівник – Марта Попович).

З цього навчального року учні почнуть опановувати новий предмет – хімію. Тому зустріч з викладачами кафедри розкрила для них безмежний і цікавий світ Хімії – непростої, але дуже захопливої та потрібної для всіх науки. Професор Зеновій Знак розповів про історію Інституту і кафедри, доценти К. Блажівський, Р. Буклів, В. Слюзар розповіли про сучасні розробки кафедри. Доцент Р. Мних виконав з охочими визначення окремих показників водопровідної води, а аспірант А. Мазур та інженер М. Шепіда продемонстрували дослід з одержання наночастинок.