Участь в Інформаційному дні-тренінгу «Перші кроки щодо участі у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Галина Лазько
Герб Львівської політехніки

18 квітня  2018 р. у Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара відбувся Інформаційний день-тренінг «Перші кроки щодо участі у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»».

Доповідачі – представники національної мережі контактних пунктів (НКП):

• С. Алексєєнко, НКП «Космос», Дніпровський національний університет ім. О. Гончара;
  • Г. Лазько, НКП «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри», Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Т. Симочко, НКП «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідення та біоекономіка» та «Здоров'я, демографічні зміни та добробут», Ужгородський національний університет;
  • О. Заремба, НКП «Майбутні і нові технології» та «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства», Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • А. Воронич, НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Учасники заходу отримали інформацію про програму «Горизонт 2020», алгоритм участі у програмі, особливості роботи з Робочою програмою та Порталом учасників, типи дій, структуру проектної пропозиції, про особливості конкурсів тематичних напрямів «Дії Марії Склодовської-Кюрі», «Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства», «Майбутні і нові технології».

Також учасники отримали поради з написання проектних пропозицій та мали змогу представити свої проектні ідеї.

Інформаційний день-тренінг Інформаційний день-тренінг Інформаційний день-тренінг Інформаційний день-тренінг