Доценти кафедри маркетингу і логістики відвідали тиждень Еразмус+ в Україні

Кафедра маркетингу і логістики
Наталія Гайванович та Олена Похильченко

Учасники проекту «Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду» Jean Monnet Modules доценти кафедри маркетингу і логістики Наталія Гайванович та Олена Похильченко відвідали тиждень Еразмус+ в Україні. Тиждень був дуже насичений та наповнений практичним досвідом реалізації проектів National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team за напрямом JeanMonnet.

Учасники заходу дізналися про обміни, навчання, практику, викладання, стажування та підвищення кваліфікації (для студентів, випускників та працівників закладів вищої освіти).

Ключові особи команди Еразмус-офісу в Україні — Петро Крайнік та Світлана Шитікова поділилися із цьогорічними переможцями практичними порадами та рекомендаціями щодо менеджменту, правил візуалізації і звітності.
Після їх виступу багато складних речей набули більш простих форм!

Надзвичайно корисними також були виступи координаторів вже успішно реалізованих проектів — Ігора Якименка та Оксани Головко-Гавришевої, а також Марії Несторової та Марини Веди. Своїм успіхом та позитивним настроєм вони зуміли створити в аудиторії атмосферу впевненості та налаштованості на успіх реалізаторів нових проектів.