Учасниця гуртка «СЕМА» кафедри СКІД здобула ІІІ місце на міжнародній студентській олімпіаді

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото із вручення нагород

Найкращою мотивацією для активного саморозвитку є конкурентна боротьба. Студенти із гуртка «СЕМА» кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки разом із керівниками, викладачками Марією Комовою та Аліною Петрушкою, наполегливо торують свій шлях.

І ось чергове досягнення гуртківців – участь у X Міжнародній студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» – сміливо можна долучити до скарбнички. За підсумками олімпіади Діана Казнодій одержала грамоту за почесне ІІІ місце, а Софія Татушко та Діана Бартківська – за активну участь.

Вітаємо наших студенток і бажаємо їм ще багато перемог у майбутньому!

Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород Фото із вручення нагород