Учасники проєкту з розвитку молодіжного підприємництва опанували курс «Експлуатація безпілотників»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

На час воєнних дій територія України оголошена безпольотною зоною, а це означає, що політати дроном над містом зараз не вийде. Проте навіть за таких умов у Tech StartUp School Львівської політехніки вдалося запустити навчальну програму з управління дронами в рамках проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», який стартап-школа Університету реалізовує в рамках грантової співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Упродовж 12 занять учасники програми дізналися й навчилися багато цікавого, а саме:

• вивчили будову безпілотника;
  • попрацювали із симулятором, на якому можна скомпонувати та зібрати власний дрон;
  • ознайомилися з типами та характеристиками антен і акумуляторів;
  • вивчили правила зарядки та зберігання акумуляторів;
  • повчилися програмувати дрон;
  • дізналися, які бувають дрони та чим відрізняються самозбірні пристрої від заводських;
  • дослідили сфери застосування дронів;
  • отримали чек-листи передпольотної підготовки безпілотника та післяпольотних процедур;
  • дізналися про режими польотів, що таке безпольотні зони та які природні фактори слід враховувати перед запуском дрона.

А для майбутніх операторів була корисною інформація про налаштування камери та секрети фільмування та зберігання інформації.

Віримо, що незабаром виборемо Перемогу, і курс міститиме не лише теорію, але й практичні заняття!

Відгуки учасників курсу – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.