Учасники проєкту UK-RAIN-A зустрілися з очільником Tech StartUp School і депутатом Львівської міськради

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із зустрічей

Відбулося дві офлайн-зустрічі учасників проєкту Ukrainian Reintegration by Alumni (UK-RAIN-A) з Назаром Подольчаком та Олексою Возняком.

Очільник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак провів практичний тренінг з експертизи, коворкінгу, тестування, прототипування та інкубації стартапів. Було розглянуто практичні кейси та приклади учасників курсу

Під час зустрічі з Олексою Возняком, депутатом Львівської міської ради та членом комітету з питань внутрішньо переміщених осіб та релокованих підприємств, учасники дізнались про можливості фінансування та підтримки функціонування релокованих підприємств від міської ради.

«Незважаючи на всі зовнішні несприятливі фактори, наша команда й надалі здійснюватиме підтримку вразливих верств населення задля їхньої підприємницької адаптації та розвитку стартапів», – зазначив Назар Подольчак.