Учасники проєкту IDEA, який реалізовують за підтримки Політехніки, взяли участь у тренінгу з курсу «Робототехніка»

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Захід відбувся 23 січня в IT-компанії SoftServe.

У програмі була лекція Юрія Федюка – Robotics Associate Cluster Lead. Учасники тренінгу пізнали основні аспекти та інновації сфери Robotics в Softserve Lviv HQ SoftServe Ukraine, а також побували на екскурсії в офісі, де на власні очі побачили, як вирує IT-життя.

Нагадаємо, що навчальний проєкт IDEA призначений для школярів і студентів 10–20 років. Він охоплює різнопланові курси, що допоможуть розвинути креативне мислення та зрозуміти складні процеси у різних сферах життя, опанувати нові навички важливих професій, знайти однодумців та корисно провести час.

Проєкт реалізовують за підтримки Національного університету «Львівська політехніка», управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації, управлінь департаменту розвитку Львівської міської ради – освіти й молодіжної політики, громадських організацій – Майбутнє ІN.UA та Амбасадори освіти.

Партнери проєкту – ІТ-компанії: Sigma Software, ELEKS Software, Soft Serve.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу