Учасники програми мобільності Erasmus+ KA 107 з Kingston University організували дисемінаційний захід

Кафедра ММП Львівської політехніки
студенти в аудиторії

Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», що взяли участь у програмі кредитної мобільності Erasmus+ KA 107 з Kingston University (2017-1-UK01-KA107-036029), організували дисемінаційний захід. Передусім він розрахований на потенційних учасників – студентів освітніх програм «Міжнародні економічні відносини» бакалаврського та магістерського рівнів.

Організатори, зокрема, розповіли про враження від навчання та розвитку в Kingston University, а також надали рекомендації щодо успішної участі у конкурсі.

Кінцевий термін подачі аплікаційних документів для участі – 20 березня 2020 року.