Учасники Літньої школи «ІТ Camp» ознайомилися з основами вебдизайну на кафедрі програмного забезпечення

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото з Літньої школи

22 червня 2021 року на базі кафедри програмного забезпечення пройшов черговий день Літньої школи Національного університету «Львівська політехніка» та Малої академії наук «IT Camp».

Діти мали нагоду ознайомитись із сучасними технологіями забезпечення функціонування web-орієнтованих програмних продуктів упродовж життєвого циклу розробки програмного забезпечення. Їм розповіли про основи створення та функціонування баз даних, було розглянуто CMS-системи та web-редактори.

На завершення учасники самостійно створили свої вебсторінки Літньої школи «IT Camp» за допомогою редактора Wix.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи