Учасники хору та оркестру Con Fuoco Краківської гірничо-металургійної академії активно підтримують Україну

Хор і струнний оркестр Con Fuoco AGH

Хор і струнний оркестр Con Fuoco Краківського науково-технологічного університету AGH (гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця) висловили свою солідарність з Україною, виконавши одну з найпопулярніших українських пісень – «Червону руту».

Цим польські колеги продемонстрували свою велику солідарність та щиру підтримку східним сусідам, особливо своїм друзям із Народної хорової капели студентів «Гаудеамус» Національного університету «Львівська політехніка», з якими мали задоволення разом концертувати. «Ми думаємо про вас і ми з вами!», – запевнили вони.

Варто також зазначити, що учасники хору та оркестру Con Fuoco Краківської гірничо-металургійної академії активно допомагають у поселенні на території Польщі вимушено переселених осіб з України.