Учасники програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці працюють над проєктом DRINMIX

Програма CIG R&D LAB у Львівській політехніці
Учасники CIG R&D LAB

У Національному університеті «Львівська політехніка» народився стартап DRINMIX – робот-бармен. Він заміксує найсмачніший коктейль і змусить подумати, що майбутнє вже тут.

Студенти, які придумали DRINMIX, зрозуміли, що концепція звичайного бару застаріла і просто пити під музику клієнтам вже нудно. Так і виникла розробка – на допомогу персоналу і на втіху гостей. Погодьтесь, важко буде не зазирнути в бар, де є такий барист.

Зараз команда шукає матеріали для створення робота і готується залучити конструктора. У планах після вдалого запуску в Україні – Європа і Північна Америка.

Нагадаємо, восени Львівська політехніка підписала Меморандум про співпрацю із Chernovetskyi Investment Group і стала вже третім університетом освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab. Вона підтримує студентів, які готові працювати для досягнення мети, й у фіналі визначає переможців, які отримають гранти на розвиток своїх проєктів.