У Золочівському коледжі Національного університету «Львівська політехніка» уже традиційно, вдев'ятнадцяте, відбувся «День знайомств» серед студентів-першокурсників. Метою цього захоплюючого та спортивно-розважального заходу є згрупування новачків навчального закладу.
Упродовж вересневої днини, у приємному спілкуванні в колі друзів відбувалися інтелектуальні ігри, розважальні конкурси та спортивні змагання під відкритим небом. У командному заліку змагань перемогла дружба.
Викладачі коледжу сподіваються, що саме такий позитивний старт дасть студентам-першокурсникам наснаги до освоєння нових знань і творчого розвитку особистості.
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4504.jpg?itok=sXLIKK8A)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4509.jpg?itok=Hym3VZRS)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4513.jpg?itok=QS4r6GnZ)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4534.jpg?itok=Lppf9n36)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4538.jpg?itok=jrL_qnCl)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4551.jpg?itok=te-o9UUY)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4648.jpg?itok=5kOK8qIX)
![У Золочівському коледжі відбувся День знайомств для першокурсників](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/21/para/gallery/img4674.jpg?itok=4ciNMWug)