У Золочівському коледжі Львівської політехніки відбулися заходи Всеукраїнського тижня права

Золочівський коледж Львівської політехніки
Всеукраїнський тиждень права

Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини у нашій державі започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.

У Золочівському коледж Національного університету «Львівська політехніка» з 7 до 11 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права були проведені різноманітні заходи:

• семінар на тему «Права людини понад усе»;
  • семінар на тему «Визнання в міжнародному праві та міжнародна правосвідомість»;
  • студентська олімпіада з правознавства;
  • зустріч з працівниками Золочівського районного центру зайнятості;
  • акція «Ти маєш права людини»;
  • круглий стіл на тему «Ідея державотворення в працях та діяльності Андрея Шептицького».

Студенти спеціальності «Правознавство» виявили ініціативу провести правоосвітню лекцію для школярів. Головним завданням, яке ставили перед собою майбутні правники, було ознайомлення дітей з їхніми правами та обов’язками.

Всеукраїнський тиждень права Всеукраїнський тиждень права Всеукраїнський тиждень права