У Золочівському коледжі Університету відбулися військово-патріотичні ігри «Козацька забава»

Золочівський фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

У Золочівському фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися військово-патріотичні ігри «Козацька забава». Захід було присвячено Дню захисників та захисниць України.

Ігри відвідали військовослужбовці 146 окремого ремонтно-відновлювального полку. Урочистим маршем почесна варта полку відкривала захід. Свою стройову підготовку продемонстрували також і студенти коледжу – зважаючи на цивільний статус вийшло дуже вдало.

Далі на публіку очікували інтенсивні, а тому цікаві змагання між студентами. Проте, незважаючи на змагальний дух, «забави» мали дружній характер – основною метою було згуртувати молодь довкола національно-патріотичної ідеї.

Після завершення змагань усі охочі мали можливість долучитись до виставки «наслідки вторгнення рф», де було наочно продемонстровано те, що залишилось від окупантів після зустрічі із ЗСУ.

Ну і, звичайно, голодним ніхто не залишився: усіх учасників «Козацьких забав» і гостей нагодували смачним козацьким кулішем.

Фоторепортаж – на сторінці Золочівського фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.