28 вересня у стінах Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося цікаве заняття-знайомство студентів коледжу із волонтером Корпусу Миру Карлою Фуентес, яка перебуває зі своєю місією в Україні впродовж шести місяців, три з яких – безпосередньо у місті Золочеві.
Незвичайна атмосфера англомовного середовища, природне, невимушене, живе спілкування з носієм мови подарувало учасникам незабутні враження та безцінний досвід. Студенти мали чудову нагоду не лише розповісти гості про особливості культури нашого народу та цікаві факти про Україну, але й (зігравши у гру «Myth or Reality») отримали можливість дізнатися про культурні особливості американського народу безпосередньо від представника цієї країни і порівняти їх із тими стереотипами, які були сформовані під впливом медіа ресурсів та суспільних поглядів.
Також молодих людей зацікавив і особистісний фактор: скільки цікавих і неочікуваних запитань щодо особистого життя та життєвого досвіду нашої гості було поставлено студентами! І, що найголовніше, все це відбувалося виключно англійською мовою за безпосередньої участі носія мови!
Відтепер щочетверга в коледжі буде діяти розмовний клуб із носієм мови і викладачами коледжу. Це чудова можливість зануритись у простір іноземної мови, практикувати свою англійську через обговорення цікавих і корисних тем, які обиратимуть волонтер та викладачі й анонсуватимуть заздалегідь.
![зустріч з волонтером Корпусу Миру Карлою Фуентес](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/24/para/gallery/13.jpg?itok=l75Brkdl)
![зустріч з волонтером Корпусу Миру Карлою Фуентес](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/24/para/gallery/4.jpg?itok=EzFUu4YI)
![зустріч з волонтером Корпусу Миру Карлою Фуентес](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/24/para/gallery/221398561441388689290116913134060o.jpg?itok=YHPvSmPK)