У Золочівському коледжі Львівської політехніки показали різдвяний вертеп і прийняли Віфлеємський вогонь

Золочівський коледж Львівської політехніки
вертеп

23 грудня, напередодні католицького Святвечора, у Золочівському коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось театралізоване дійство «І знов Різдво…». В образах янголів, чортів, царів, пастухів та інших героїв вертепу студенти намагалися відтворити традиційний біблійний сюжет про народження Ісуса Христа.

Приємною подією став прихід юнаків із Федерації католицького скаутства Європи, які передали коледжу Віфлеємський вогонь, запалений у місці народження Ісуса Христа, а також заспівали колядку.

різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп різдвяний вертеп