У змаганнях із фехтування в межах Універсіади Львівщини команда Політехніки стала третьою

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
змагання Універсіади з фехтування

Завершилися змагання з фехтування в межах Універсіади Львівщини, за підсумками яких команда Львівської політехніки ввійшла до трійки призерів.

У особистих спарингах зі шпаги серед жінок студентка Політехніки Аліна Теліжин здобула друге місце. Жінки-політехніки проявили себе успішно і в змаганнях з рапіри – Олена Шипілова посіла перше місце, а Анастасія Ленчук – друге. У всіх інших поєдинках сильнішими були студенти ЛДУФК, а також – ЛНМУ.

Тож результати загальнокомандного заліку відповідні: перша сходинка – команда Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, друга – Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, і третя – Національного університету «Львівська політехніка».