У змаганнях ХІІІ Універсіади України зі спортивної атлетики представники Університету здобули призові місця

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
атлети

У змаганнях зі спортивної атлетики, які зібрали в залі Центру фізичного виховання та спорту НТТУ «КПІ ім. І. Сікорського» велику кількість уболівальників, узяли участь студенти з дев’яти областей України.

Оцінювала їх суддівська колегія на чолі з президентом Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу (ФУСАФ) Тетяною Пасічною. Перед основними виступами команд глядачі побачили показові.

Збірну команду Львівської області представляли студенти Львівської політехніки, які на Універсіаді Львівщини вибороли перше місце. Це Віталіна Крохмаль (ІАРХ), Мирослава Потокій (IКНІ), Анастасія Манойло (ІАРХ), Олександра Рябоштан (ІКТА), Анастасія Панасюк (ІБІД), Роксолана Пиш’єва (ІКНІ), Марина Гордієнко (ІХХТ), Володимир Шалева (ІЕСК) – команда зі спортивної аеробіки під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання, майстра спорту Марти Мельничук. А також – Карина Танасійчук (ІЕСК), Тетяна Марусяк (ІАРХ), Анна Лазаренко (ІТРЕ), Ольга Каплун (ІМДН), Анна Петрушина (ІНЕМ), Вікторія Боярищева (ІБІД), Галина Богомолова (ІТРЕ), Адріана Хмельовська (ІГСН), Руслана Пономаренко (ІНЕМ) – команда з аеростепу та фанку, тренером якої є Олена Череповська.

У категорії змішаних пар Володимир Шалева й Олександра Рябоштан стали срібними призерами Універсіади, а група у складі Анастасії Панасюк, Роксолани Пиш’євої, Марини Гордієнко, Володимира Шалеви й Олександри Рябоштан виборола бронзові медалі.

Команди-переможці було нагороджено дипломами, кубками й медалями. Змагання пройшли в дружній святковій атмосфері, учасниці показали високий рівень техніки виконання аеробних вправ та елементів складності. Кожна команда мала власну неповторність завдяки вибору спортивної форми й оригінального музичного супроводу. Серед усіх вишів України, які брали участь у змаганнях, збірна Львівської області посіла третє місце, а у своїй групі – перше, набравши 345 очок.