У занятті для студентів кафедри КПП взяв участь старший оперуповноважений управління боротьби з наркозлочинністю

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото із заняття

23 лютого відбулася вже традиційна зустріч студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (II курс, очна форма навчання) з практичним працівником правоохоронних органів.

Під час проведення лектором, доценткою кафедри кримінального права і процесу Марією Коваль, заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне право, ч. 2» до політехніків завітав старший оперуповноважений ІІІ відділу (міжрайонного) управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління Національної поліції у Львівській області старший лейтенант поліції Андрій Ільчук.

Гість розповів про специфіку своєї роботи, навів цікаві приклади кримінальних проваджень, за якими проходило досудове розслідування, слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, також відповів на запитання студентів.

Домовилися й надалі продовжувати таку корисну для набуття студентами повноцінних знань традицію.

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття