У військовій частині Національної гвардії України відбувся вечір-реквієм за сценарієм студентки Університету

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
Герб Львівської політехніки

13 листопада 2016 року за ініціативи Центру Душпастирювання Військовослужбовців імені Георгія Побідоносця Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Молодіжного Християнського Товариства Храму Христового Воскресіння «Світло з Назарету» у військовій частині Національної Гвардії України 3002 відбулася дебютна вистава-реквієм «Україна в Огні», присвячена пам’яті загиблим воїнам АТО.

Сценарій вистави-реквієм «Україна в Огні» уклала студентка Національного університету «Львівська політехніка» та активний член МХТ «Світло з Назарету» Ілона Швагла. До цього реквієму увійшли твори відомих українських письменників та культурних діячів різних епох, вірші котрих є актуальними у сьогоденні. Мета цієї вистави – донести до людей, що наші герої загинули за кращу долю України, загинули за те, щоб кожен із нас міг спокійно спати під мирним небом і щоб кожен українець пам’ятав свою націю і культуру.