У Відні за участю львівських політехніків відкрили мультимедійну виставку про архітектора Івана Левинського

Кафедра ДАС Львівської політехніки
на виставці про Івана Левинського

У столиці Австрії Відні відкрили мультимедійну виставку про відомого львівського архітектора, професора будівництва Львівської політехніки «Іван Левинський. Імпульс».

У відкритті взяли участь професор Технічного університету Відня А. Гофер, директор Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» професор Б. Черкес, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Б. Гой, а також інші викладачі та студенти «Львівської політехніки» і гості з України та Відня.

Виставка працюватиме до 26 жовтня у парафіяльному залі української греко-католицької Церкви св. Варвари. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду в рамках програм року України в Австрії і Року Івана Левинського у Львові.