У Центрі ветеранського розвитку Львівської політехніки пройшов захід «Україна вишивана та незламна»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із заходу

Чудовий захід до Дня вишиванки – «Україна вишивана та незламна» – організував Центр ветеранського розвитку Львівської політехніки та його керівниця, доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Шаповалова.

У стінах Центру панувала тепла атмосфера, адже присутніх об’єднала небайдужа тема генетичного коду кожного українця – вишиванка! Гості не приховували емоцій, бо Україна сьогодні виборює право на життя.

Сьогодні вишиванка – це наша берегиня, бренд українства, тренд, визнаний світовою спільнотою. І ми шалено пишаємося!

Дякуємо всім причетним, а також викладачам кафедри доцентці Софії Ставковій, старшій викладачці Наталії Зеленко, доцентові Володимиру Проскурі та студентам за підтримку важливої ініціативи!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу