У Центрі міжнародної освіти відбулася консультація щодо нового проєкту напряму Jean Monnet

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Фото із зустрічі

5 жовтня відбулася робоча зустріч керівниці Центру міжнародної освіти Львівської політехніки Наталії Гоц та відповідальної за програму Erasmus+ напряму Jean Monnet Олени Федорової з виконавицями нового проєкту, який буде реалізовуватися в Університеті: керівницею Марією Рудою, доценткою кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, та Христиною Барвінською, доценткою кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту.

Під час реалізації проєкту «Концепція екосистемних послуг: Європейський досвід» заплановано проведення великої кількості заходів, тому дуже важливим є правильний та вчасний документальний супровід проєкту, розпланований бюджет і дотримання плану впродовж трьох років. Розроблені пані Наталею та пані Оленою документи суттєво спрощують виконавцям-новачкам початкові етапи документообігу.

Про дату відкриття проєкту буде повідомлено згодом, а всіх охочих – запрошено взяти участь.