У Центрі міжнародної освіти триває навчання за програмою підвищення кваліфікації на тему «Міжнародні освітні проєкти»

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

У Центрі міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» триває навчання за програмою підвищення кваліфікації на тему «Міжнародні освітні проєкти».

9 грудня відбулося третє заняття, на якому були присутні 50 політехніків. Темою тренінгу була «Академічна мобільність для студентів, аспірантів та викладачів Erasmus+KA1». Обговорили такі питання.

• Кредитна мобільність для студентів: семестрове навчання студентів усіх освітніх рівнів (окрім бакалаврів першого року навчання) за попередньо визначеними курсами з отриманням кредитів в університетах країн-членів Програми Еразмус+ із обов’язковим визнанням результатів навчання (перезарахування кредитів) у період від 3 місяців (мінімально) до 12 місяців (максимально). Для стажування/практики – від 2 до 12 місяців.
  • Викладання для викладачів або обмін професійним досвідом для працівників у рамках проєктів з кредитної мобільності: короткостроковий професійний обмін між університетами-партнерами від 5 днів до 2 місяців.

Організатори щиро вдячні кожному, хто долучився до тренінгу й упевнено крокує у напрямі покращення своїх hard skills.