У Центрі безоплатної правової допомоги започаткували «Юридичну академію» – щорічні стажування для учнів

Центр безоплатної правової допомоги Львівської політехніки
Фото із вручення сертифікату

Центр безоплатної правової допомоги Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» започатковує «Юридичну академію» – щорічні стажування для учнів з метою підвищення обізнаності правової грамотності та зацікавлення молоді юридичною професією.

Завдяки стажуванню учні здобувають базові знання про правову систему України, права та обов’язки громадян, а також основні юридичні процедури. Викладачі прагнуть показати учням цікавість і важливість роботи в юридичній сфері, мотивуючи їх обирати юридичні спеціальності для подальшого навчання.

Першою учасницею «Юридичної академії» стала учениця 9 класу ліцею № 18 Івано-Франківської міської ради Соломія Андрусишин. Дівчина зазначила: «Це стажування дало мені можливість зануритися у світ юриспруденції та відчути себе частиною великої команди професіоналів. Я вдячна за цей досвід і вже бачу себе в майбутньому юристкою».

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нашої програми стажувань вже у вересні!

Фото із вручення сертифікату Фото із вручення сертифікату