У Технологічному коледжі відбувся Відкритий турнір з настільного тенісу серед дівчат на юнаків

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото зі змагань

Команда викладачів фізичного виховання Технологічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» організували та провели Відкритий турнір з настільного тенісу серед дівчат на юнаків. Захід, присвячений Міжнародному олімпійському дню, мав на меті залучення студентської молоді до фізичної культури, спорту, олімпійського руху.

В турнірі взяли участь студенти різних курсів та спеціальностей. Учасники продемонстрували доволі непоганий рівень гри й достатньо високу майстерність ігрової техніки. Таким тенісистам можна порадити розвиватися й далі, досягати вищого рівня, отримувати спортивні розряди.

Про переможців та призерів турніру – на сайті Технологічного фахового коледжу.

Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань