У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей

Технологічний коледж Львівської політехніки
День відкритих дверей

4 лютого 2017 року в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся День відкритих дверей.

Майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків запросили до актової зали. До присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент І.В. Костюк, який розповів про історію навчального закладу, ознайомив із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів, і дав відповіді на запитання.

Продовжила захід демонстрація колекції одягу «Мілітарі», створена студентами відділення мистецтв спеціальності «Дизайн» під керівництвом викладачів Г.Б. Джали та С.О. Зварич. Художній образ моделей доповнювали зачіски, виконані студентами спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» під керівництвом Т.М. Мудрої.

Далі присутні мали можливість докладніше ознайомитися з матеріально-технічною базою кожного відділення та отримати інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі.