У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбулася конференція трудового колективу

Технологічний коледж Львівської політехніки
Технологічний коледж

8 лютого в актовій залі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася конференція трудового колективу.

У своїй доповіді директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Іван Васильович Костюк прозвітував про роботу колективу навчального закладу за 2017 рік. Зокрема, було відзначено такі позитивні тенденції:

• зростання контингенту студентів у коледжі упродовж останніх шести років;
  • збільшення кількості зарахованих на навчання осіб за результатами вступної кампанії 2017 року;
  • поліпшення якості профорієнтаційної роботи, завдяки чому збільшилася кількість слухачів підготовчих курсів;
  • покращення матеріально-технічної бази коледжу.

Іван Васильович подякував усім працівникам та студентам коледжу, зазначивши, що такі позитивні зміни стали можливими лише завдяки їхній щоденній самовідданій праці.

Заслухавши й обговоривши звіт директора І.В. Костюка, конференція трудового колективу вирішила визнати роботу Відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» за 2017 рік задовільною.