На спортивному вечорі у Технологічному коледжі Університету підвели підсумки спортивно-масової роботи

Технологічний коледж Львівської політехніки
студенти

28 грудня 2017 року в спортивній залі головного корпусу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся спортивно-новорічний вечір.

Зі словами привітання до спортсменів звернулися заступник директора з навчальної роботи М.В. Підвальний, викладачі фізичного виховання В.В. Семенюк, Ю.І. Боровик, Т.В. Трухан.

Керівник фізичного виховання Технологічного коледжу В.В. Леськів підвів підсумки спортивно-масової роботи за перший семестр 2017–2018 навчального року. Переможців відзначено нагородами.

Адміністрація коледжу висловлює вдячність викладачам та їхнім вихованцям за високі досягнення у спорті й бажає міцного здоров’я, вдалих стартів і нових успіхів, які примножуватимуть спортивну славу навчального закладу.