У Технологічному фаховому коледжі Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

22 січня 2022 року в Технологічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся День відкритих дверей.

Майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків запросили до актової зали навчального закладу. До присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Іван Костюк, який розповів про історію закладу, а також ознайомив із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у навчальному закладі, й дав відповіді на запитання присутніх.

З умовами вступу у 2022 році гостей заходу ознайомив заступник директора з навчальної роботи Мар’ян Підвальний. Тарас Мандзевич розповів про підготовчі курси, які діють в коледжі.

Далі присутні мали можливість докладніше ознайомитися з матеріально-технічною базою кожного відділення й отримати інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів.