На базі Технологічного коледжу відбулося засідання методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін

Технологічний коледж Львівської політехніки
У Технологічному коледжі відбулося методоб’єднання викладачів права

31 жовтня 2018 року на базі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулось засідання методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації Львівської області, у роботі якого взяли участь викладачі коледжів і технікумів Львівщини.

Присутніх гостей привітав заступник директора коледжу з навчальної роботи Мар’ян Підвальний. Він ознайомив гостей з історією навчального закладу, особливостями організації навчально-виховного процесу, перспективами розвитку та побажав плідної праці.

Голова методичного об’єднання Наталія Галушка ознайомила присутніх із планом роботи та завданням методичного об’єднання на 2018–2019 навчальний рік. Крім того, обговорили інформаційні матеріали та нормативно-правову документацію Міністерства освіти та науки України.

Голова циклової комісії правознавства Технологічного коледжу Ольга Оприско розповіла колегам про сучасний погляд на методику викладання правничих дисциплін у ЗВО І–ІІ рівня акредитації. Завідувач юридичного відділення коледжу Марія Павлів ознайомила зі здобутками викладачів циклової комісії та навчально-методичним забезпеченням дисциплін спеціальності «Право».

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали корисну інформацію і збагатили свій досвід.