У Технологічному коледжі Університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

13 квітня 2016 року в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Зі словами привітання до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент І.В. Костюк.

В рамках методоб’єднання викладачі коледжу С.М. Штаюра, Т.В. Макух та Н.Є. Дончура підготували і провели науково-пошукову конференцію «Фізика як основа впровадження сучасних технологій у виробництво».

Учасниками конференції стали студенти та їхні викладачі-керівники з навчальних закладів м. Львова й області.