У Технічному коледжі Університету відбулося засідання методичного об’єднання керівників фізичного виховання

За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту
Герб Львівської політехніки

Згідно з планом заходів Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 29 червня 2017 року в приміщенні Технічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання.

Розпочали засідання з ознайомлення з історичною довідкою про навчальний заклад. Директор Технічного коледжу Г.О. Шемелюк розповіла про навчальний процес, педагогічне навантаження, спеціальності, корпуси та випускників.

Керівник фізичного виховання коледжу В.А. Береговенко розповів про матеріально-технічну базу, викладацький та тренерський склад, також про створення шести медичних спеціальних груп. Викладач коледжу А.І. Наконечний провів відкрите заняття на тему «Вдосконалення техніки введення м’яча у футболі».

Присутні заслухали також інші доповіді та обговорили важливі питання діяльності методичного об’єднання.