У Tech StartUp School відбувся тиждень практики з прототипування для учасників проєкту «Норвегія – Україна»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Працівник Tech StartUp School Віктор Фрідріх проводить практичне заняття

У стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» із дотриманням умов карантину і соціальної дистанції відбувся тиждень практики з прототипування для слухачів проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS).

Присутні мали змогу побачити зсередини інноваційну лабораторію Tech LabInno і лабораторію 3D-друку.

Працівник Tech StartUp School Віктор Фрідріх провів практичні заняття з основ виготовлення перших моделей і готових прототипів за допомогою високоточних та інноваційних пристроїв.