У Tech StartUp School Університету відбулася обласна виставка молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

Львівська обласна Мала академія наук
Фото із заходу

Львівська обласна Мала академія наук провела у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» обласний етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України».

Ця подія – гарна нагода для учнів-членів МАН презентувати свої науково-технічні розробки й позмагатися за першість у семи номінаціях. У програмі конкурсу були виставка демонстраційних моделей і макетів та стендовий (постерний) захист проєктів.

У змаганні взяли участь 24 учні закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. На конкурс було представлено 21 проєкт, який оцінювало професійне журі у складі викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Українського католицького університету і Tech StartUp School.

Список переможців – на сайті Львівської обласної Малої академії наук.