14 травня 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулась презентація краудфандингової платформи StartEra для авторів стартап-проектів.
Учасники мали можливість дізнатись більше про першу в Західному регіоні краудфандингову платформу, ознайомитися з тенденціями розвитку краудфандингу в Україні. Упродовж заходу відбувалось ознайомлення з інтерфейсом сайту платформи Startera.org.ua, можливостями дофінансування поданих проектів, а також було презентовано Міський конкурс стартапів у межах форуму «Інноваційна весна 2019».
![презентація краудфандингової платформи StartEra](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/prezsteraavt-2019-1.jpg?itok=jFQvy-nM)
![презентація краудфандингової платформи StartEra](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/prezsteraavt-2019-2.jpg?itok=JF2o30D4)
![презентація краудфандингової платформи StartEra](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/prezsteraavt-2019-3.jpg?itok=61FpDjnA)
![презентація краудфандингової платформи StartEra](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/prezsteraavt-2019-5.jpg?itok=AUr9_EgS)