У Tech StartUp School Львівської політехніки відкриють біотехнологічний та цифровий освітні простори

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до заходу

У вівторок, 14 березня 2023 року, в приміщенні стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Академіка Колесси, 2) відбудеться урочисте відкриття біотехнологічного освітнього простору та освітнього простору цифрових технологій.

Інноваційні освітні простори відкриють у рамках навчального проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», який реалізовує Tech StartUp School у з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

У програмі заходу:

• вітальне слово представників Львівської ОВА, USAID, Львівської міської ради;
  • презентація керівника лабораторії Bio Tech Hub про наукові проєкти;
  • презентація тренерів курсу «Біотехнології» про досягнення дітей у проєкті, про буткемп;
  • виступи учасників навчальної програми про їдеї та здобутки, досягнуті у проєкті;
  • майстер-класи для школярів на новому обладнанні.

Початок о 16:00.