Понад 20 учасників із різних бізнес-сфер взяли участь у дводенному інтенсиві Tech Business School Національного університету «Львівська політехніка» на тему «Застосування інструментів штучного інтелекту у бізнесі».
22–23 березня керівники, менеджери та представники кластерів долучилися до тренінгу із впровадження інноваційних інструментів штучного інтелекту у бізнес. Учасники вивчили принципи роботи ШІ та можливості його використання для оптимізації бізнес-процесів разом із тренером Марією Гриценко.
За підсумками тренінгу учасники:
- отримали теоретичне підґрунтя у сфері штучного інтелекту, яке можна застосовувати в практичній площині;
- навчилися використовувати ШІ для розв’язання реальних завдань у бізнесі, маркетингу та дизайні;
- опанували практичні навички роботи з популярними інструментами ШІ.
Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.
![Фото із заходу в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/tsus-433239183898910685579313243736975929026091n.jpg?itok=hM6Xwa9u)
![Фото із заходу в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/tsus-4330126838989106122459872072846657603509710n.jpg?itok=wgumKNut)
![Фото із заходу в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/tsus-4331088118989106755793142059066644422151808n.jpg?itok=T7h4E4KU)
![Фото із заходу в Tech StartUp School](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/28/para/gallery/tsus-4331422448989106389126512344383936418893767n.jpg?itok=vgmVRRJd)