У Tech Business School Університету відбувся дводенний інтенсив щодо застосування штучного інтелекту в бізнесі

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із заходу в Tech StartUp School

Понад 20 учасників із різних бізнес-сфер взяли участь у дводенному інтенсиві Tech Business School Національного університету «Львівська політехніка» на тему «Застосування інструментів штучного інтелекту у бізнесі».

22–23 березня керівники, менеджери та представники кластерів долучилися до тренінгу із впровадження інноваційних інструментів штучного інтелекту у бізнес. Учасники вивчили принципи роботи ШІ та можливості його використання для оптимізації бізнес-процесів разом із тренером Марією Гриценко.

За підсумками тренінгу учасники:

• отримали теоретичне підґрунтя у сфері штучного інтелекту, яке можна застосовувати в практичній площині;
  • навчилися використовувати ШІ для розв’язання реальних завдань у бізнесі, маркетингу та дизайні;
  • опанували практичні навички роботи з популярними інструментами ШІ.

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.

Фото із заходу в Tech StartUp School Фото із заходу в Tech StartUp School Фото із заходу в Tech StartUp School Фото із заходу в Tech StartUp School